BioKap Nourishing and Repairing Shampoo

BioKap Nourishing and Repairing Shampoo

Me Fitorkeratinë nga Orizi dhe Ceramides* vegjetale për flokë të thatë dhe të dëmtuar

BioKap Nourishing and Repairing Shampo trajton flokët e dëmtuar, të thatë dhe të brishtë çdo ditë. Përmban PhytoKeratin orizi “keratin perimesh” që krijon një pengesë natyrore mbrojtëse dhe ri strukturuese në fibrat e flokëve.

Ky aktivitet përmirësohet nga vaji organik i bajameve të ëmbla dhe ceramideve të vajit të ullirit, që shtojnë shkëlqimin dhe gjallërinë në flokët tuaj nga larja e parë. Gjithashtu përmban lëng organik të Aloe Vera i cili hidraton dhe zbut skalpin. I lë flokët tuaj me aromë të këndshme, falë surfaktantëve të perimeve, në veçanti pastron lëkurën e ndjeshme.

SKU: 199.
Category: .

KUR TË PËRDORET

E përshtatshme për flokë të thatë, të dëmtuar dhe të brishtë.

SI TË PËRDORET

Shpërndaje përgjatë flokëve të lagësht dhe masazhoni gjatësinë e plotë të flokëve. E leni ashtu për disa minuta dhe i shpërlani. Mund të përdoret çdo ditë. Përfundoni trajtimin me BioKap Nourishing and Repairing Mask.

ÇKA PËRMBAN

PhytoKeratin të orizit, vaj organik të bajameve të ëmbla, ceramide të vajit të ullirit, Aloe Barbadensis organike.

SHËNIM

BioKap garanton që nuk përban: peg, silikon, parabene, sles, nikel. E testuar në mënyrë dermatologjke.

Lexo udhëzimet në pako.

Paketimi përmban: 200ml