BioKap Calming Oil Shampoo

BioKap Calming Oil Shampoo

Për skalp të djeshëm dhe të irrituar

Calming Oil Shampo është formuluar posaçërisht për lëkurën e kokës të ndjeshme dhe të irrituar. Pastron në mënyrë delikate, qetëson dhe hidraton skalpin tuaj, duke e bërë atë më të shkëlqyer.

Efekti i saj qetësues dhe ushqyes është rezultat i vajita të egër të ullirit, ekstraktit të bimës Mallow dhe proteinave të orizit ndërsa surfaktantët e saj me perime të kombinuara me oligosakaridet e niseshtes pastron në mënyrë delikate pa dëmtuar filmin hidrolipidik të skalpit suaj.

Gjithashtu përmban Zanthalene* një përbërës aktiv qetësues i cili lehtëson ngacmimin dhe kruajtjen.

SKU: 452.
Category: .

KUR TË PËRDORET

Në skalp delikat, të irrituar, me zbokth të butë apo acarim skalpit. Ideale për njerëzit që duhet të lajnë flokët vazhdimisht.

SI TË PËRDORET

Përdore në flokë të lagët, masazhoni për disa sekonda dhe i shpërlani, dhe nëse ka nevojë përsëriteni.

ÇKA PËRMBAN

Ullinj të egër, ekstrakt organik të malva, Zanathalene, bisabolol, proteina orizi, derivate të perimeve oglisaccharides.

Paketimi përmban 200 ml.