BioKap Anticaduta Hair Reinforcing Shampoo

BioKap Anticaduta Hair Reinforcing Shampoo

Me Tricofoltil, Olax Dissitiflora* dhe Saw* për të forcuar dhe mbrojtur flokët

Reinforcing Shampo, formula kozmetike përmban Tricofortil (një kompleks me vaj liri, bakër dhe biotin) Olax Dissitiflora, China, saw palmetto dhe fara të kungullit për të forcuar dhe mbrojtur flokët. Ekstraktet e Achillea, Hop dhe Mallow kryejnë një veprim hidratues që përfundon nga veprimi specifik freskues i Mentollit, rozmarinës organike dhe vajra esencilae ogrganike Malaleuca Alternifolia.

 

SKU: 38.
Category: .

Ekstrakti i Nettle ka një efekt normalizues të sebumit në lëkurën e kokës. Formula është e pasuruar me xhel organik Aloe Vera, që ka nje veprim mbrojtës në lëkurë.

KUR TË PËRDORET

Rekomandohet për humbje të tepruar të flokëve.

SI TË PËRDORET

Aplikoni një sasi të vogël të produktit në flokë të lagur, masazho dhe shpërlaje.

ÇKA PËRMBAN

Tricofoltil me vaj liri, bakër dhe D-biotin, langë Aloe, ekstrakt të Olax dissitiflora, chine, capsium, nettle, fara të kungullit, palmeto, bimë hops, bimë mallow, mentoll, vaj esencial të rozmarinës organike dhe Malaleuca organike.

SHËNIM

BioKap garanton se nuk përmban: peg, siloikon, parabene, SLES. I testuar në nikel. I testuar dermatologjikisht.

Lexo udhëzimet në pako.

Paketimi përmban: 200ml