BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO RAPID Hair Dye

BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO RAPID Hair Dye

Ngjyra të ngrohta, me shkëlqim dhe natyrale për një proces të ngjyrosjes që zgjatë vetëm 10 minuta.

Formulimi pa Para-phenylenediamine*.

Të gjithë përbërësit cilësor të BioKap për një proces të ngjyrosjes që zgjatë vetë 10 minuta.

Një risi e krijuar për ata që duan një ngjyrosje të shpejtë: me të gjitha përbërësit cilësor të BioKap. Falë përqendrimit të lartë të pigmentimi, mjafton që ngjyra në flokë të mbahet vetëm 10 MINUTA.

 

SKU: N/A.
Category: .

Ngjyrat e BioKap Nutricolor Delicato Rapid janë formuluar me TRICOREPAIR complex dhe vaj Argani bio. Tricorepair complex përmban proteina të orizit me një veprim ndërtimi dhe rigjenerimi ngjashëm me keratinën, ekstrakt shelgu që mbron flokët nga rrezet UV dhe dekolorimi (fshierja e ngjyres) dhe acide lipofilike të frutave që nbrojnë lëkurën e kokës gjatë ngjyrosjes dhe e bëjnë atë të përshtatshme edhe për lëkurën më delikate.

Vaj i Arganit hidraton, qetëson dhe mbron lëkurën e kokës, ushqen thellë flokët, duke i bërë ato të buta dhe me shkëlqim.

KUR TË PËRDORET

Për të mbuluar thinjat në mënyrë të përkryer, menjëherë që në përdorimin e parë, po ashtu ka qëndrueshmëri të ngjyrës për një përiudhë të gjatë kohore.

SI TË PËRDORET

Përdorimi i ngjyrës BioKap Nutricolor është shumë praktik. Thjesht, në shishen Nutrifix hidhni përmbajtjen e ngjyrës nga tubi dhe tundeni mirë të gjithë përmbjtjen. Pastaj visheni mantelin mbrojtës dhe filloni procesin e ngjyrsojes, gjithmonë duke ndjekur udhëzimet në pako.

ÇKA PËRMBAN

Përmban TRICOREPAIR një kompleks me proteina orizi me një veprim ristrukturimi, derivati i shelgut me veprim mbrojtës ndaj ngjyres dhe acide lipofilike të frutave që kujdesen për lëkurën e kokës gjatë aplikimit të ngjyrës. Falë përmbajtjes së lartë të acideve yndyrore të pangopura dhe vitaminës E, vaji Argan mbron, ristrukturon dhe i bën flokët të brishtë më shkëlqim.

SHËNIME

Pa Ammoniak, Resorcin, Parabene dhe Para-Phenylenediamnie*.

Pa parfum. E testuar për Nikel.

Para se ta përdorini produktin, me kujdes lexoni udhëzimet në pako.

Gjithmonë bëni testin e ndjeshmërisë 48 orë para çdo aplikimi.

Paketimi përmban: 135 ML

16 nuanca