BioKap Spray Touch Up

BioKap Spray Touch Up

BioKap sprej për mbulimin e shpejtë të thinjave

BioKap Sprej Touch Up është një zgjidhje praktike dhe e shpejtë për të pasur një ngjyrë të njëtrajtshme dhe të përsosur të flokëve ndërmjet ngjyrosjeve me ngjyrë dhe gjatë gjithë kohës. I mbulon rrënjët e flokëve që rriten me një efekt natyral dhe të barabartë, brenda një çasti, ashtu siç i mbulon ngjyrosja. Thahet shpejt, nuk lë mbetje dhe mjafton larja me shampo që ta largoni.

Formula e tij me ekstrakte natyrale jo vetëm që i ngjyrosë flokët tuaja, po ashtu kujdeset për bukurinë si të flokëve ashtu edhe të lëkurës, duke i shkëlqyer dhe rigjeneruar ato.

SKU: N/A.
Category: .

Në fakt, përmban Tricorepair, një përbërës kompleks i bazuar në proteina të orizit që ka veprim ristrukturues, Tridecyl salicylate, një derivat të shelgut që mbron flokët nga rrezet UV dhe nga shlyerja e ngjyrës, si dhe acidet frutore lipophilic.

Formula është pasuruar edhe me Panthenol (Vitamin B5) për t’u dhënë flokëve hidratim dhe mbrojtje dhe Vaj Argani organik, për të ndihmuar kundër tharjes së flokëve.

Shishja praktike, e vogël dhe kompakte është ideale për ta bartur me vete sa here ju nevojitet.

PËR TË MBULUAR THINJAT E FLOKËVE NUK KA QENË ASNJËHERË MË E LEHTË!

 

TUNDENI MIRË

 

MBAJENI SHISHEN NË DISTANCË 15 CM

 

SPËRKATENI NË ZONËN QË DUHET MBULUAr

 

PRISNI PËR 1 MINUT PARA SE TË PREKNI FLOKËT

 

 

KUR DUHET TË PËRDORET

Për të mbuluar rrënjët e flokëve në periudhat mes ngjyrosjes së flokëve, duke dhënë një rezultat të barabartë. Spreji Touch Up është ideal duke ju bërë të dukeni perfekt në çdo rrethanë.

 

MËNYRA E PËRDORIMIT

Tundeni shishen mirë;

Sperkatni produktin duke e mbajtur 15cm larg nga zona që duhet mbuluar, spreji special që nuk rrjedhë krijon një ngjyrë të njëjtë;

Prisni për një minut para se t’i prekni flokët;

Për një efekt më natyral, krihni flokët ngadalë;

Është një sprej i lehtë që nuk lë njolla, mjafton një larje me shampo për ta hequr.

 

ÇFARË PËRMBAN

Tricorepair (një përbërës kompleks i bazuar në proteina të orizit, derivat i shelgut dhe acideve frutore lipophilic), Panthenol (Vitamin B5), Vaj Argani organik.

SHËNIME

Aromë pa alergjen*, nuk përmban Silikon, nuk përmban Sodium Lauryl Sulfate (SLS), nuk përmban sodium laureth sulfate (SLES), nuk përmban preservativë (Paraben). I testuar për Nikel dhe Dermatologjikisht.

*Udhëzimi 2003/15

 

BIOKAP SPREJ TOUCH UP JANË TË DISPONUESHME NË NUANCAT SI NË VIJIM:

 

 

SHIHNI MANUALIN – SI TË PËRDORNI SPREJIN