Pomelia Vitalizing Water

Pomelia Vitalizing Water

Me Frangipane dhe Mjedër.

Aromatike, freskuese dhe hidratuese.

Një ujë me aromë delikate, ideal për hidratim të flokëve dhe trupit ndërsa e trajtoni veten në një ndjenjë të menjëhershme të freskisë.

Vihet në pah prania që të jep energji e Lampone (lloj mjedre) dhe Mjedrës japin një ndjenjë të aromës së mirëqenies. Aloe Vera organike e kompleton aktin, duke e lënë lëkurën e butë dhe të hidratuar.

Përdorimi: spërkateni në flokë dhe trup pas larjes, pasi të keni bërë sport apo në çfarëdo kohe gjatë ditës. Formula e saj speciale PA ALKOOL e bën perfekt edhe për lëkurat më delikate.

 

SKU: 1067.
Category: .

Nuk lë njolla në rroba: prandaj mund të përdoret edhe për t’u dhënë rrobave dhe mobileve një aromë të mirë.

94% e përbërësve kanë origjinë natyrale. 6% e mbetur për shijim dhe ruajtjen e produktit.

Me ekstrakte bimore dhe organike, në përputhje me biodiversitetin

Formulë vegane, pa prejardhje shtazore

Nuk përmban preservativë (Paraben), parafinë, vajra minerale, silikon, organizma të modifikuar gjenetikisht (GMO), sodium laureth sulfate (SLS), sodium lauryl ether sulfate (SLES), diethanolamine (DEA) dhe lëshues të formaldehidit

I testuar dermatologjikisht dhe për nikel (Nikel <0.0001%)