• Home
  • Nature's

Anti-Wrinkle Eye and Lip Area Acque Unicellulari

Krem kundër rrudhave për Sy dhe Buzë

Krem specifik për të relaksuar lëkurën delikate përreth syve dhe buzëve.

Cilësia e tij prej kadifeje përmban Ujë Njëqelizor të Portokallit të Kuq* dhe Acidit Hyaluronik, me tri pesha molekulare për një hidratues intensiv dhe rindërtim të efektshëm, ndërsa prezenca e kompleksit Fitoceramide dhe Peptide stimulon prodhimin e kollagjenit dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës.

Përdorimi: masazhojeni me lëvizje rrethore zonën e syve dhe buzëve, në mëngjes dhe në mbrëmje.

*nga bujqësia organike

Paketimi përman: 15 ml

119

Informacion shtesë

Natures - Sipas Funksionit

Kontura e syve

Natures - Sipas Linjes

Acque Unicellulari, Anti-Aging

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Anti-Wrinkle Eye and Lip Area Acque Unicellulari”