Chinotto Rosa Hand and Foot Cream

Me ekstrakt Chinotto dhe ujë organik trëndafili

Chinotto Rosa Hand and Foot Cream është një trajtim i pasur dhe i absorbuar shpejt për të hidratuar dhe ushqyer lëkurën e thatë, të plasaritur të duarve dhe këmbëve duke e lënë të butë dhe me aromë të këndshme.

Falë pranisë së gjalpit organik Shea dhe fitocheratin nga kërpi dhe orizi, Chinotto Rosa Hand and Foot Cream siguron lagështi, rehati, butësi dhe ndihmon në parandalimin e thatësisë së lëkurës. Për më shumë, ekstrakte të Chinoto organike dhe të të trëndafilit organik Damaskut pasurojnë formulën duke dhënë një efekt tonifikues dhe elastik.

Përdorimi: masazhojeni në lëkurë të pastër, derisa të absorbohet.

983

Përshkrim

97% të përbërësve me origjinë natyrale. Pjesa tjetër 3% për sensualitetin dhe ruajtjen e produktit.

Formula vegjetariane pa derivate shtazore.

Pa parebane, parafinë, vajra minerale, GMO, SLS-SLES, DEA, silikonë, lëshues të gazit formaldehidit.

Nikel dhe e testuar dermatologjikisht.

Paketimi përmban: 75 ml

Natures - Sipas Funksionit

Krem fytyre

Natures - Sipas Linjes

Chinotto Rosa

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Chinotto Rosa Hand and Foot Cream”