Precious Precision Cream

Krem i çmueshëm precizioni

Me vaj Argani* dhe Lule Akmelle.

Një krem për të neutralizuar humbjen e tonit të indeve dhe për të luftuar rrudhat e para të mimikës.

Një krem i vlefshëm, për ditën dhe natën, jashtëzakonisht efektiv në kundërveprim në humbjen e tonit dhe luftimin e linjave të para të mimikës. Përqendrimi i lartë i Vajit Organik të Arganit e mban lëkurën të ushqyer dhe të butë, ndërsa Lule Acmella* kryen një veprim elastik dhe tonifikues. E lë fytyrën më të freskët, të shtendosur dhe rrezatuese.

Përdorimi: vendoseni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhur lehtë. I përshtatshëm edhe për konturin e syve dhe buzëve.

Paketimi përmban: 50 ml

25

Përshkrim

NGA SHKRETËTIRA E BERBERËVE, NJË PEMË SHUMË ANTIKE:

Sekreti i një rinie të gjatë.

Vetitë e çmuara të vajit të Arganit në një linjë për fytyrën, trupin dhe flokët. Laboratorët e kërkimit të Nature, kanë përzgjedhurVajin e Arganit, një substancë me origjinë ekskluzivisht vegjetale, të cilën popullsitë berbere e kanë përdorur për vetitë e veta të jashtëzakonshme kozmetike.

Një vaj i çmuar dhe i veçantë në botë, tre herë më i pasur se sa vaji i ullirit për përmbajtjen e vet të jashtëzakonshme me:

OMEGA6 • FITOSTEROLE • VITAMINAE

Përbërësit aktiv natyral: Vaj Argani Organik, Moringa Oleifera*, Gjalpë Kariteje, Vaj i Bajameve të ëmbëla, Çaj Redbush*, Proteina Vegjetale, Acid Hialuronik.

Natures - Sipas Linjes

Argà

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Precious Precision Cream”