Protein 100% Vegan Powder 400g – Çokollatë & Kanellë

Protein 100% Vegan Powder 400g – Çokollatë & Kanellë

Vegan Protein është një kompleks i veçantë i proteinave bimore (bizele dhe oriz) me Gooseberry* dhe Acai-berry* puder, pluhur Quinoa* dhe ëmbëlsues.

Pa gluten dhe pa laktozë, pa sheqer.

Doza e rekomanduar në ditë: Përziej 25g = 3 lugë gjelle të tundura, në 250ml ujë, të konsumohet menjëherë pas stervitjes. Në fundjava, konsumojeni pasdite.

SKU: 1166.
Category: .