Eudigest Pancia Piatta Tisana

Një pije për mirëqenien

Eudigest Infuzion është i këndshëm për t’u pirë pas ngrënies për një moment relaksues mirëqenie. Përmban xhenxhefil, ananas, anise të gjelbër, nenexhik dhe vaj esencial koperi mesdhetar. Ananasi nxit funksionin e tretjes. Përveçse ndihmojnë tretjen, kopër, anise, nenexhiku dhe xhenxhefili nxisin eliminimin e gazrave, të cilat shkaktojnë fryrje të bezdisshme të barkut.

1802

Përshkrim

KUR TË PËRDORET

Mund të përdoret në rast të fryrjes dhe dispepsit (mostretjes).

SI TË PËRDORET

Në një filxhan me ujë të vluar, hidhni filtrin dhe lëreni të injektohet për 5-10 minuta. Rekomandojmë marrjen e tij pas ngrënies.

ÇKA PËRMBAN

Frut i koprës, Rrënjë jamballi, Frut Anise, Gjethe nenexhiku, frut ananasi, gjethe ortosifoni, rizoma xhenxhefili, vaji esencial i koprës.

PAKETIMI

20 qese.

SHËNIME

Pa gluten. Pa laktozë. E përshtatshme per vegan. Lexoni paralajmërimet në paketim.

Përmbajtja mesatare 1 qese
Frutat i koprës f.c 818 mg
Rrënjë jamballi f.c 419 mg
Frut anise f.c. 278.85 mg
Gjethe mente f.c. 199 mg
Frut ananasi f.c. 140 mg
gjethe ortosifoni t.f. 79.8 mg
Rizoma xhenxhefili t.f. 59.85 mg
Kopër o.e. 5 mg
BiosLine - Sipas Funksionit

Mirëqenie e stomakut dhe zorrëve

BiosLine - Sipas Linjes

Eudigest