Apix Propoli – Krem Qetësues

Mbron lëkurën e irrituar nga sëmundjet e dimrit

Për shkak të përmbajtjes së lartë të gjalpit Shea (mbi 70%) si dhe të vajit të bimës Kalendula dhe Kajsi APIX  PROPOLI, është krem qetësues formon një film lipidik të zbutur dhe qetësues mbi lëkurë, e cila ndihmon në zbutjen e lëkurës që irritohet nga agjentët e jashtëm.

KUR TË PËRDORET

Përdoret për të ushqyer dhe mbrojtur lëkurën në hundë dhe buzë, të ngacmuara nga të ftohtit
dhe sëmundjet e dimrit.

354

Përshkrim

SI TË PËRDORET

Përdoreni në buzë dhe rreth hundës, në pjesë tjera ku lëkura është ngacmuar.

ÇKA PËRMBAN

Gjalpë Shea, vaj të bimës Kalendula, ekstrakte të farave të Propolisit dhe të Grejpfrutit, vaj kajsije

SHËNIME

Nuk përmban aromë, vaje minerali, paraben dhe ngjyrë.
Lexoni udhëzimet në paketë.

BiosLine - Sipas Funksionit

Lëkurë

BiosLine - Sipas Linjes

Apix Propoli

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Apix Propoli – Krem Qetësues”