Soothing Shower Gel Pomelia

Soothing Shower Gel Pomelia

Xhel Dushi Qetësues Pomelia

Përmbajtja e zbutësve që kanë prejardhje bimore, pastron lëkurën duke mos e ngacmuar shtresën e saj hidrolipidike duke sjellur butësi dhe rehati.

E pasur me flavonoide dhe vajëra esenciale, lulet Frangipani japin një efekt qetësues në lëkurë, përderisa ekstrakti i Mjedrës, i pasur me vitamin C, polyphenol dhe vajëra esenciale, luajnë një rol freskues dhe qetësues.

Është pasuruar me ekstrakte të rritura organikisht të Kamomilës Romake, e njohur për vetitë e saj mbrojtëse, qetësuese dhe zbutëse.

Përdorimi: vendoseni në lëkurë të lagur, masazhojeni lehtë dhe shpërlajeni terësisht.

Paketimi përmban: 200 ml

SKU: 1065.
Category: .