Papavero d’Oriente nourishing lip oil – Gloss

Papavero d’Oriente nourishing lip oil – Gloss

 

A e keni ditur që kur bëni buzët më shkëlqim, ato duken më të plota!

Lip Gloss nga Nature’s ushqen dhe mbron buzët, duke i lënë ato me shkëlqim dhe me ngjyrë të bukur.

99% e përbërësve janë me origjinë natyrale
1% e mbetur është për ndjeshmërinë dhe ruajtjen e produktit.
Ekstrakte perimesh dhe organike
Formulë vegane
Nuk përmban parabene, parafinë, vajra minerale, silikon, gmo, sls, sles, dea, formaldehidit.
Testuar në nikel, kadmium, kobalt dhe plumb (< 0.0001%)
Testuar dermatologjikisht

 

SKU: 1793-1-1-1-1.
Category: .