Nourishing Shower Milk Neroli Pesca

Nourishing Shower Milk Neroli Pesca

Qumësht Dush Ushqyes

Një Qumësht Dushi me një strukturë mbështjellëse dhe të pasur që pastron butësisht falë pastruesve bimor që ruajnë mbështjellësin natyral hidro-lipid të lëkurës.

Po ashtu, përmban edhe një përzierje të ekstrakteve natyrale me veti ushqyese dhe zbutëse. Aroma karakterizohet me ekstrakte organike të Pjeshkës dhe Nerolit (vaj i lules së një lloji të portokallit) që i japin lëkurës një aromë të dukshme, e po ashtu edhe një ndjenjë të freskisë që zgjatë.

Përdorimi: Vendoseni në lëkurë të lagur, masazhojeni lehtë dhe shpërlajeni terësisht.

Paketimi: 200ml

 

SKU: 1020.
Category: .

Një linjë e kozmetikës natyrale, që mbështjellë me aromë Neroli (lule e portokallit të hidhur) dhe Pjeshke. Ato i japin lëkurës freskinë e agrumeve dhe ëmbëlsinë e frutave, duke lënë gjurmë akordesh qelibari.

Aroma e luleve të portokallit në muzg, kur petalet e bardha të pastra, të ledhatuara nga dielli, kthehen në një ngjyrë pjeshke.
Aroma e linjës Neroli Pesca hapet me freskinë e agrumeve të luleve mesdhetare Neroli, të intensifikuara nga një akord transparent me ujë të kripur dhe shënimet ekzotike të petaleve Tiarè*.
Ekstraktet organike të Nerolit dhe Pjeshkës janë tiparet kryesore të aromës dhe i japin të gjithë linjës një butësi, duke rigjallëruar një efekt aromatik.

Përbërësit aktiv natyral: gjalpë Shea, dyll ulliri, vaj luledielli, dyll orizi.