Nourishing Body Cream Neroli Pesca

Nourishing Body Cream Neroli Pesca

Neroli and Peach Nourishing Body Cream ka një strukturë të butë dhe delikate që shkrihet në lëkurë menjëherë duke e bë atë me aromë delikate. Ekstrakted organike të Nerolo dhe Pjeshkës hidraton dhe rigjallëron lëkurën, ndërsa vaji i lulediellit organik e ushqen atë, duke e lënë trupin të tonuar dhe të lëmuar. Për më shumë, Gjalpi organic i Shea rrit efektin ushqyes dhe zbutës.

Përdorimi: pas dushit ose banjos, vendosen në tërë trupin, masazhojeni lehtë. Absorbohet lehtë.

Paketimi përmban: 100ml dhe 200ml

SKU: 992.
Category: .