Vitalazing Body Lotion

Vitalazing Body Lotion

Me Neroli organike dhe Grejpfrut organik.

Një krem i freskët dhe shkrirës me një thelb të vajrave bimorë ushqyes, e kombinuar me ekstrakte hidratues dhe tonifikues Neroli organik dhe Grejpfrut organik. Cilësia e saj e butë dhe e lehtë rrëshqet në lëkurë, duke e lënë atë menjëherë më të butë dhe të njomë, ndërsa tonet e agrumeve Mesdhetare i japin lëkurë një frymë mirëqenieje energjike.

Pas dushit, aplikoni në të gjithë trupin me një masazh të lehtë. Përthithet shpejt dhe nuk është me yndyrë.

SKU: 924.
Category: .

• Përshkrimi

Frutat e diellit, aroma e freskisë.

Një aromë e frymëzuar nga kopshtet mesdhetare, një përqendrim energjik i agrumeve të freskëta të zgjedhura, e freskuar nga aroma e detit, dhe e prekur nga zemra e diellit.

Tonet e akullores se limonit zhyten në portokall të hidhur dhe thelbin e Grapefrutit organik ku përzihen me akorde të dukshme ujore. Përfundimi intensiv dhe i këndshëm zbulon prekje të Amber dhe myshkut, të forcuara nga druri i bardhë i ndritshëm.

Përbërësit aktivë natyralë

Nerol organik, Grapefrut organik, Limon, Myshk dhe Dru i bardhë

Paketimi përmba: 150ml