SUN CREAM SPF15 – 100ml

SUN CREAM SPF15 – 100ml

Nga linja Travel Size

Ideale për lëkurë normale dhe njerëzit me flokë kafe.

Përmban Portokall të ëmbël Organik Ujë një qelizor, UVA, UVB dhe IR filtra mikro-kapsulor për mbrojtje afatgjate. Bimë Melanin për një ten intensiv dhe qumësht kajsie për të hidratuar dhe ushqyer lëkurën. Thith shpejt në lëkurë duke mos lënë mbetje dhe në të njëjtën kohë e lë lëkurën të përkryer të butë dhe të hidratuar.

I QËNDRUESHËM NDAJ UJIT

Paketimi përmban: 150ml

SKU: 1078.
Category: .