Soothing Body Cream Pomelia – 100ml

Soothing Body Cream Pomelia – 100ml

Krem Trupi Qetësues Pomelia

Një tretje me përmbajtje të pasur kremoze, që e hidraton dhe ushqen lëkurën, duke e lënë të butë si kadife.

E pasur me flavonoide dhe vajëra esenciale, lulet Frangipani japin një efekt qetësues të lëkurës, përderisa ekstrakti i Mjedrës, i pasur me vitamin C, polyphenol dhe vajëra esenciale, luajnë një rol freskues dhe qetësues.

Është pasuruar me vaj Luledielli të rritur organikisht, i njohur për vetitë e tij qetësuese dhe ushqyese.

Ndihmon lëkurën në rikthimin e balancit natyral, duke e kthyer butësinë dhe elasticitetin.

Përdorimi: vendosni në lëkurë pas banjos ose dushit. Absorbohet shpejt.

Paketimi përmban: 100 ml dhe 200 ml

SKU: 1063.
Category: .

Produkte natyrale për trup, të pasuruar me lule Pomelia, të njohur gjithashtu si Frangipani, dhe me nota të Mjedrës. E re, frutore, ëndërrimtare dhe e lehtë, aromë që pasurontrupin.

Një linjë trupi aromatike që mbështjell lëkurën me ëmbëlsi dhe nxjerr sensualitetin elegant.

Përbërësit aktiv natyral: Frangipani, Mjedër, Ekstrakt Organik i Kamomilit, surfaktantë të butë me prejardhje bimore, Gjalpë Cupuaco* organike, Gjalpë Shea, Vaj Luledielli Organik .