Purifying Cleansing Gel Acque Unicellulari

Purifying Cleansing Gel Acque Unicellulari

Xhel Pastrues Acque Unicellulari

Xhel i freskët dhe shkumues që pastron dhe balancon lëkurën e fytyrës në vetëm një hap. Uji i bergamot organik njëqelizor e tonifikon dhe rigjallëron, ndërsa ekstraktet e shegës dhe panjës ndihmojnë në rregullimin e prodhimit të sebumit.

Formula përmban edhe një përbërës të veçantë kundër papastërtisë me një efekt pastrues dhe ashpërshues, i cili ndihmon të kthejë balancin fiziologjik të lëkurës.

Përdorimi: në fytyrë dhe qafë të lagur, pastaj shplajeni.

*nga bujqësi organike

Paketimi: 150ml

SKU: 237.
Category: .