Hand Butter

Hand Butter

E pabesueshme e butë dhe e lehtë, ky krem trajtues kombinon efektin ushqyes të gjalpit të pjeshkës me prekje të shkëlqyeshme të Moss për të bërë duart tuaja të buta.

Përdorimi: vendoseni në duar një sasi të fogël dhe masazhojeni lehtë. Nuk është i yndyrshëm.

50 ml

SKU: 499.
Category: .

Kozmetikë ushqyese dhe aromatike për trupin ku theksi i Miskut bëhet më i freskët dhe më shumë i mbyllur në sajë të përputhjes me ato të Water Lily. Kremat e trupit aromatik kanë struktura të shkrirjes që përfshinë ekstrakte lule dhe gjalpë Shea.