Fico Vitalizing Water

Fico Vitalizing Water

Uji Vitalizues nga Fiku

I freskët, që shuan etjen dhe i këndshëm, e ndihmon lëkurën që të gjejë një ndjenjë të menjëhershme të mirëqenies. Mund të spërkatet në lëkurë, flokë madje edhe në rroba: nuk përmban alkool, nuk lë njolla por, duke ju falënderuar nuhatjes së dukshme, përthithet nga trupi dhe mendja në një aromë unike që e bën të dalluar nga e gjithë linja.

Ka një aromë të jashtëzakonshme të freskisë që largon çdo ndjenjë të lodhjes dhe nxehtësisë. Përmban Aloe organike, e cila kryen një funksion hidratues dhe mbrojtës që kontribuon në përmirësimin e tenit të lëkurës.

 

SKU: 1076.
Category: .

Për më tepër, është i pasuruar me ekstrakte të frutit të fikut – një koncentrat i vërtetë i sheqernave, vitaminave dhe mineraleve – me veti zbutëse dhe antioksiduese, ekstrakte të farave të kardamomit organik, me një efekt zbutës dhe fitate natriumi, të fituara nga krundet e orizit, që kontribuojnë në rritjen edhe më të madhe të hidratimit. Të përdoret menjëherë pas larjes apo edhe disa herë gjatë ditës për të dhënë një ndjenjë të freskisë dhe mirëqenies.

93% e përbërësve janë me origjinë natyrale.

Përdorimi: spërkateni në trup dhe flokë, pas dushit, pas sportit dhe në çdo pjesë tjetër të ditës.

Paketimi: 150 ml – €