AFTERSUN EMULSION – 100ml

AFTERSUN EMULSION – 100ml

Emulsion pas diellit, linja Travel Size

Locion freskues dhe ushqyes, i përsosur pas një dite me diell dhe me erë afër detit. Sjellë një ndjenjë të veçantë të kënaqësisë duke e shtuar shkëlqimin e tenit tuaj. Përmban ujë Bio-Aktiv Organik, hidratues Ujë të pjeprit dhe Qumësht të kajsisë, me gjëra ushqyese dhe qetësuese. E bën lëkurën tuaj të duket e  butë.

Paketimi përmban: 100ml

SKU: 1081.
Category: .