Soothing Body Cream Pomelia 200ml

Soothing Body Cream Pomelia 200ml

Krem Trupi Qetësues Pomelia

Një tretje me përmbajtje të pasur kremoze, që e hidraton dhe ushqen lëkurën, duke e lënë të butë si kadife.

E pasur me flavonoide dhe vajëra esenciale, lulet Frangipani japin një efekt qetësues të lëkurës, përderisa ekstrakti i Mjedrës, i pasur me vitamin C, polyphenol dhe vajëra esenciale, luajnë një rol freskues dhe qetësues.

Është pasuruar me vaj Luledielli të rritur organikisht, i njohur për vetitë e tij qetësuese dhe ushqyese.

Ndihmon lëkurën në rikthimin e balancit natyral, duke e kthyer butësinë dhe elasticitetin.

Përdorimi: vendosni në lëkurë pas banjos ose dushit. Absorbohet shpejt.

Paketimi përmban: 100 ml dhe 200 ml

SKU: 1064.
Category: .