Conditioner

Conditioner

Balsam për flokë me “Efekt i ndriçim”

Një strukturë e pasur kremoze që gjallëron thellësisht flokët pa i rënduar.

Përmban Argan Organik dhe Vaj nga Fara e Lirit me veti hidratuese, zbutëse dhe ristrukturuese.

I pasuruar me Aloe Vera, formula e saj zbutëse dhe rigjeneruese ndihmon lëkurën e kokës dhe menjëherë e shkrehë lëmshin e flokëve. Falë shtesës me Uthull nga Livando, ju kthen flokëve butësinë dhe shkëlqimin natyral.

Mund të përdoret edhe si balsam edhe si maskë, duke e lënë të veprojë deri në 15 minuta.

Paketimi përmban: 150 ml

SKU: 43.
Category: .