Gotu Kola 500mg

Gotu Kola 500mg

Centella asiatica e njohur si Gotu Kola, është bimë shumëvjeçare e cila përdoret për qëllime mjeksore.

Mjekët e kanë përdorur Centella Asiatica për të trajtuar një sërë sëmundjesh për mijëra vjet, duke përfshirë lebrën, ekzemën, psoriazen, infeksionet të frymëmarrjes, ulçeren, ftohjen, hepatitin, epilepsinë, lodhjen, ethet, astmen dhe sifilisin.

SKU: 817.
Category: .

PËRMBAN

Përmbajtja: Di Kalciumi Fosfat (Bulking Agent), Celuloza Mikrokristaline (Bulking Agent), Gotu Kola Ekstrakt 4: 1 (Centella asiatica) ACID: Acid Stearik, Silicon Dioxide (Anti-caking Agent).

NUK PËRMBAN

Aromë artificiale apo konservues, sheqer, kripë ose ngjyra të shtuara, gluten, grurë, maja, bulmet dhe as misër.

PËRDORIMI

Përdorimi: 1 deri 3 kapsula në ditë, me ushqim.

Paketimi përmban: