Purifying Aquagel Mat Effect SPF20 Acque Unicellulari

Purifying Aquagel Mat Effect SPF20 Acque Unicellulari

Xhel Ujor Pastrues me Efekt Mat SPF20 Acque Unicellulari

Me ujë njëqelizor të mandarinës së gjelbër organike dhe luleve të zambakut të ujit.

Xheli Ujor Pastrues me Efekt Mati është një krem-xhel i lehtë dhe i butë, ideal për lëkurë të përzier dhe të papastër me një efekt mati dhe SPF20 filtër mbrojtës ndaj diellit.

Cilësia e saj ultra e lehtë e hidraton lëkurën tuaj thellësisht pa e bërë të ndihet e yndyrshme, duke ju dhënë një ten perfekt dhe redukton dukjen e poreve.

 

SKU: 1109.
Category: .

I jep lëkurës suaj dukje të menjëhershme butësie, të ndritshme dhe uniforme.

Përdorimi: vendoseni në fytyrë dhe qafë. Përthithet shpejt.

Uji njëqelizor i mandarinës së gjelbër organike i siguron një balancë të pastërtisë dhe veprim të ashpër. Përmban ekstrakte të lules së zambakut të ujit me veti qetësuese dhe antioksiduese për të ndihmuar kundër irritimit të jashtëm.

  • I përsosur edhe për lëkurën e meshkujve

Paketimi: 50 ml – Euro