Burroscrub Corpo Illuminate Fiori di Mandorlo

Burroscrub Corpo Illuminate Fiori di Mandorlo

Me qumësht organik bajamesh dhe ujë freesia*

Të keni lëkurë të butë dhe rrezatuese gjatë gjithë kohës, është e rëndësishme ta pastroni një herë në javë për të hequr papastërtitë dhe qelizat e vdekura

Duke ju falënderuar Mikrogranulenëve të lajthisë dhe bajameve, gjalpi i pastruar Fiori di Mandorlo luan një rol shtresues që i stimulon rinovimin e qelizave, deri sa dylli natyral është i zhytur në mesazh të favorshëm. Gjithashtu e lë lëkurën të butë dhe të ushqyer falë pranisë së vajit organik të bajames, vajit të kokosit dhe gjalpit shea.

98% përbërës me origjinë natyrore. Pjesa tjetër 2% për ndjeshmërinë dhe ruajtjen e produktit.

 

SKU: 987.
Category: .

Me ekstrakte organike dhe bimore në përputhje me biodiversitetin.

Formula vegjetariane pa derivate shtazore.

Pa parabene, parafinë, vajra minerale, GMO, SLS-SLES, DEA, silikonë, lëshues të gazit formaldehidit.

Testuar per Nikel dhe dermatologjikisht. (Nikel <0.0001%)

Paketimi përmban: 275g